41. Jestem COOL WINTER :)

Uncategorized | Marzec 31, 2018 | By

Ostatnio sprawdzałam z Dorotą (www.dgimage.pl), które odcienie pasują do mnie najbardziej.

Indywidualny koloryt zdeterminowany jest przez naturalne pigmenty, z którymi się rodzimy takimi jak: odcień skóry, włosów, oczu i powinien harmonizować z naszą kolorystyką ubrań, odcieniem włosów oraz makijażem.

To właśnie dzięki znajomości swoich odcieni możemy czuć się pewniej na zakupach, bo wybieramy tylko te ubrania, w których Nam do twarzy. Nie kupujemy już więcej garderoby, która później będzie zalegać w szafie.

Analizę kolorystyczną Dorota wykonała w systemie „The 12 Season Color Theory System”. To w chwili obecnej najpopularniejszy, najbardziej wszechstronny i zaawansowany system analizy kolorystycznej stosowany przez wizażystów i stylistów na całym świecie. Nie jest zaprzeczeniem starszej techniki analizy (4 pory roku), ale stanowi jej rozszerzenie i znacznie unowocześnioną kontynuację.

Najpierw sprawdziłyśmy, który z atrybutów kolorystycznych(cech koloru): temperatura, chromatyczność czy walor jest dla mojej urody najistotniejszy. Okazało się, iż najlepiej wyglądam w chłodnych i czystych odcieniach, bo jestem COOL WINTER. Oznacza to dla mnie, że powinnam przy twarzy nosić kolory temperaturowo chłodne i nasycone :-)

Na koniec omówiłyśmy „moje” odcienie, tak bym w łatwy sposób mogła je bezbłędnie rozpoznawać bo każdy kolor jest dobry pod warunkiem, że jest w dobrym odcieniu!

 

 

 

5d3_1564-edit

5d3_1565

5d3_1569-edit

5d3_1568

5d3_1601-edit

5d3_1631-edit

5d3_1643-edit

5d3_1796-edit

5d3_1574

 

Fot: www.kilar-fotografia.pl

Trausers/ Spodnie –Stradivarius

Jersey – Koszula – Stradivarius